Porozumienie z miastem
Dokument podpisali: prof. Wojciech Poznaniak i Józef Nowicki. Głównym celem tego porozumienia jest nawiązanie współpracy przy realizacji prac przygotowawczych, zmierzających do uruchomienia wspomnianych studiów podyplomowych w roku akademickim 2011/2012. Warunkiem uruchomienia studiów jest zgłoszenie się takiej liczby słuchaczy, która umożliwi samofinansowanie się przedsięwzięcia, tj. pokrycie wszelkich kosztów jego prowadzenia.
Słuchaczami studiów podyplomowych "Organizacja i zarządzanie w sektorze publicznym" mogą być absolwenci wszystkich kierunków studiów, posiadający tytuł licencjata lub magistra (albo równorzędne), którzy są zainteresowani problematyką sprawnego funkcjonowania jednostek sektora publicznego. Studia te mają dostarczyć słuchaczom profesjonalnej wiedzy w zakresie efektywnego zarządzania jednostkami sektora publicznego oraz przygotować do pełnienia funkcji kierowniczych zarówno w administracji publicznej, jak i w organizacjach świadczących usługi społeczne. Przeznaczone są szczególnie dla pracowników samorządów i organizacji świadczących usługi społeczne, a także osób, które zamierzają podjąć pracę w administracji publicznej i jednostkach współpracujących z administracją.
PWSZ w Koninie jako bezpośredni organizator studiów, zobowiązuje się m.in. do promowania studiów podyplomowych wśród mieszkańców regionu konińskiego, zwłaszcza wśród pracowników firm i instytucji, do informowania w materiałach promocyjnych, że są to studia organizowane we współpracy z Urzędem Miejskim i umieszczania tam logo UM. Absolwenci tych studiów, oprócz świadectwa ich ukończenia, będą otrzymywać także dyplomy wystawiane wspólnie przez PWSZ i UM.
Z kolei Urząd Miejski w Koninie będzie promował studia podyplomowe wśród swoich pracowników oraz podmiotów współpracujących, a także umieści łącza na swojej stronie internetowej do strony tych studiów.
Szukasz pracy? Kilkaset aktualnych ofert znajdziesz w naszym serwisie ogłoszeniowym.