Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportWysoka porażka Sokoła z Polonią Środa Wlkp.

Wysoka porażka Sokoła z Polonią Środa Wlkp.

III liga

Foto archiwum

Ostatnie mecze z Polonią Środa Wielkopolska dla Sokoła Kleczew nie są niczym przyjemnym. Podobnie było i wczoraj.

Goście od początku zostali zepchnięci do defensywy i z rzadka próbowali coś wykreować. Znacznie lepiej szło Polonii, która po asyście Damiana Kołtańskiego i golu z piątego metra autorstwa Przemysława Koszela w 20. minucie objęła prowadzenie. Więcej działo się po przerwie.

Dziesięć minut po wznowieniu gry Kołtański znów wystąpił w jednej z głównych ról. Tym razem jego akcję wykończył Bartosz Bartkowiak. Niedługo potem kleczewianie przegrywali już 0:3. A w końcówce dobił ich Jakub Szczypek.

Zawodnicy Tomasz Pozorskiego mieli swoje okazje, ale w sytuacjach Dawida Retlewskiego i Adama Iwińskiego zabrakło „tego czegoś”. Los nie uśmiechnął się także do Jana Andrzejewskiego, który trafił w słupek. Nagroda za walkę przyniosła nagrodę w postaci honorowego Adriana Kwiatkowskiego. Asystował Michał Zimmer.

W sobotę przy alei 600-lecia dojdzie do dobrego z kibicowskiego punktu widzenia meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Wiadomo, co to oznacza. Spóźnialscy będą mieli problemy z zaparkowaniem auta, no i wejście na stadion może trwać też trochę dłużej niż zazwyczaj.

Skład: klubowy FB