Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damMAGAZYNIER i PAKOWACZ

Praca - dam

Ogłoszeń: 558

MAGAZYNIER i PAKOWACZ

IP: 77.65.97.39Wyświetleń: 341
region: Konin
Firma STOLPIN Sp. z o.o. , lider w branży meblarskiej, poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko Magazyniera i Pakowacza Wyrobów Gotowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy w magazynie, przyjmowanie i wydawanie towarów oraz pakowanie gotowych produktów do wysyłki.
Zakres obowiązków:
- Kompletowanie zamówień i pakowanie wyrobów gotowych
- Dbanie o porządek w magazynie oraz przestrzeganie zasad BHP
- Współpraca z innymi działami firmy
- Obsługa systemu magazynowego
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblarskiej lub pokrewnej
- Umiejętność obsługi wózków widłowych (aktualne uprawnienia będą dodatkowym atutem)
- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
- Znajomość zasad BHP w magazynie
- Mile widziane umiejętności manualne i techniczne
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@stolpin.pl z dopiskiem "Magazynier i Pakowacz" w tytule wiadomości.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży meblarskiej!
Klauzula o poufności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez STOLPIN Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Twoje dane będą przechowywane w sposób poufny i wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z rekrutacją. Masz prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych w każdej chwili.
Dane kontaktowe
STOLPIN
Święcia
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole