Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportZawodnicy Wichru rywalizowali w Lubaszu i Brzegu Dolnym

Zawodnicy Wichru rywalizowali w Lubaszu i Brzegu Dolnym

Tenis stołowy

Foto Wicher Lisiec Wielki

W tej pierwszej miejscowości rozegrano I Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów. W Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS.

W Grand Prix wzięło udział czworo reprezentantów Wichru. W pierwszym turnieju sezonu wszyscy walczyli o jak najlepsze miejsca i punkty rankingowe. Najwyższe miejsce wywalczył Franciszek Jędrzejaszek, który był piętnasty. Maja Dwornik i Maja Zioło zajęły ex aequo 21. miejsce. Miłosz Arent nie zdołał awansować do turnieju głównego, a kolejne dwa zwycięstwa dały mu 49 miejsce. W turnieju w Lubaszu wzięło udział 90 zawodników.

Natomiast w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS jednym z trzech reprezentantów Wielkopolski w kategorii juniorów był Adam Kaszuba. Zawodnik Wichru grał bardzo ambitnie i wywalczył miejsce w przedziale 17-24. Dla Adama był to ostatni turniej juniorski, gdyż od nowego sezonu będzie rywalizował w kategoriach młodzieżowców oraz seniorów.