Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportStriker Turek zdobył dziesięć medali. Bartosz Ściński zwycięski na gali DNF

Striker Turek zdobył dziesięć medali. Bartosz Ściński zwycięski na gali DNF

Striker Turek

Foto Striker Turek

Striker Turek wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Kickboxingu w Bezledach (wamińsko-mazurskie). W klasyfikacji generalnej zajął drugie miejsce. Indywidualnie najlepiej spisali się Franciszek Trzmielewski, Jan Małecki i Iwo Adamek.

Cała trójka okazała się bezkonkurencyjna w swoich kategoriach wagowo-wiekowych. Drugie miejsce na podium przypadło Adamowi Rzempołuchowi, Ksaweremu Jasnowskiemu, Zuzannie Żuchowskiej, Kornelowi Mrukowi i Sofii Skelsarowej, a brąz: Nikodemowi Żuchowskiemu oraz Kacprowi Sobisiowi. Na zawody w składzie Strikera Turek znalazło się ośmiu zawodników i dwie zawodniczki. W turnieju wzięło udział 220 zawodników i 37 klubów z całego kraju.

Poza tym Bartosz Ściński brał udział w wieczornej gali Duet Fight Night. W formule low kick wygrał na punkty z zawodnikiem z Bartoszyc.