Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportRemis z liderem na wyjeździe. Sokół Kleczew zdobył cenny punkt

Remis z liderem na wyjeździe. Sokół Kleczew zdobył cenny punkt

III liga

Foto archiwum

W dotychczasowej historii Flota Świnoujście i Sokół Kleczew mierzyły się czterokrotnie. Dwa razy wygrała Flota, raz Sokół i raz był remis. Ten ostatni wariant zanotowano także dzisiaj.

Kto wie, jak potoczyłyby się losy tego spotkania, gdyby nie czerwona kartka dla jednego z bohaterów ubiegłotygodniowego starcia z Pogonią II Szczecin. Adrian Kwiatkowski w 38. minucie został usunięty z boiska. Wówczas kleczewianie prowadzili po bramce Adama Iwińskiego zdobytej niespełna 20 minut wcześniej.

Gospodarze zdołali wyrównać w 72. minucie. W takich okolicznościach remis z liderem tabeli i jednym z kandydatów do awansu trzeba przyjąć z zadowoleniem. Za tydzień na stadion przy alei 600-lecia przyjadą rezerwy Lecha Poznań. W ich składzie powinniśmy zobaczyć np. bramkarza Adriana Lisa (wiele lat w Warcie Poznań). Trenerem drużyny, która swoje mecze rozgrywa na obiektach nieistniejącej Amiki Wronki jest Grzegorz Wojtkowiak.

Skład z klubowego FB

Flota Świnoujście – Sokół Kleczew 1:1 (72' Sebastian Murawski – 19' Adam Iwiński)