Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportOlimpia Koło liderem! Kolejny remis Górnika Konin

Olimpia Koło liderem! Kolejny remis Górnika Konin

V liga

Foto archiwum

Długą drogę przemierzyli dzisiaj piłkarze Górnika Konin. Po pierwszej połowie prowadzili 1:0, by zremisować 3:3. Wygrane na swoim terenie zanotowali za to Olimpia Koło i Polanin.

Zawodnicy Łukasza Kujawy bez większych problemów wygrali 3:0 z GKS-em Dopiewo. Mogło być wyżej, ale zawodziła skuteczność. Nieco inaczej było w Koninie, gdzie gospodarze walczyli z Meblorzem Swarzędz. Wynik już w 12. otworzył będący ostatnio w gazie Wojciech Jakubowicz. Po przerwie padło aż pięć goli, z czego ta najważniejsza w doliczonym czasie. Zdobył ją Meblorz Swarzędz i mecz zakończył się remisem. Górnik jak goli nie tracił, tak w dwóch spotkaniach dał sobie wbić aż pięć.

Zupełnie inne zmartwienia mają Polanin Strzałkowo i Polonus Kazimierz Biskupi. Podopieczni Jakuba Dębowskiego nietypowo wyszli z Aleksem Sieradzkim na szpicy. Skrzydłowy gola nie strzelił, za to wyręczyli go jego koledzy. Zatem w meczu na szczycie dołu tabeli górą gospodarze.

W tabeli po ośmiu kolejkach Olimpia Koło jest pierwsza, Górnik Konin trzeci, Polonus Kazimierz Biskupi trzynasty, a Polanin Strzałkowo piętnasty.

Składy z klubowych FB.

Olimpia Koło – GKS Dopiewo 3:0 (22' Jan Iwulski, 33' Jakub Antosik, 70' Michał Rutkowski)

Górnik Konin – Meblorz Swarzędz 3:3 (12' Wojciech Jakubowicz, 48' Kacper Kroczyński, 58' Sebastian Antas – 56' Krystian Antczak, 75' Dominik Marzec, 90' Tobiasz Jarentowski)

Polanin Strzałkowo – Polonus Kazimierz Biskupi 3:1 (Piotr Witowski x2, Klaudiusz Marecki – Mateusz Olejniczak)