Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportOlaf Stasiak trzeci w Pucharze Polski. W sobotę w Koninie zawody juniorów

Olaf Stasiak trzeci w Pucharze Polski. W sobotę w Koninie zawody juniorów

KKSz Konin

Foto KKSz Konin

W I Pucharze Polski Seniorów, który rozegrano w Poznaniu Olaf Stasiak (KKSz Konin) wywalczył trzecie miejsce, a Sylwia Matuszak ósme.

W zawodach zwyciężył Szymon Hryciuk (AZS AWF Katowice), z którym Olaf Stasiak przegrał walkę o finał. Adam Kaczmarczyk był 9., Flilip Radoch tuż za nim, a Kacper Nowinowski 13. Sylwia Matuszak została sklasyfikowana na ósmej pozycji. W ćwierćfinale przegrała ze zdobywczynią srebrnego medalu Zuzanną Denkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec).

Natomiast w sobotę w Koninie odbędzie się II Puchar Polski Juniorów Młodszych (do lat 17) w szabli kobiet i mężczyzn. Zostanie rozegrany w hali przy ul. Dworcowej.