Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportKolejne dwa medale Amelii Zielińskiej. Bardzo dobry start Patryka Nowakowskiego

Kolejne dwa medale Amelii Zielińskiej. Bardzo dobry start Patryka Nowakowskiego

Badminton

Foto Tomasz Zieliński

Drugie Ogólnopolskie Grand Prix Młodzika w Badmintonie w drugiej części sezonu odbyło się w Białymstoku. Na starcie 139 młodzików w tym dwoje mąkoleńskich badmintonistów: Amelia Zielińska oraz Patryk Nowakowski.

Tym razem tylko Amelia Zielińska przywiozła medale. W singlu zajęła trzecie miejsce, a w deblu tradycyjnie z Klarą Siadlak (LUKS Lotka Gmina Olsztyn) zajęła drugie miejsce przywożąc z turnieju srebro. Reprezentacyjna para deblowa przegrała w finale z Hanną Szulską oraz Mają Zmarz (UKS Hubal Białystok). Patryk Nowakowski bardzo dobrze rozpoczynał swoje pojedynki, niestety w dalszej części seta przeciwnicy doganiali i po zaciętych meczach musiał uznać wyższość rywali.

Kolejne turnieje w jakich wezmą udział zawodnicy z Mąkolna to krajowy Turniej Badmintona w Olsztynie oraz Jesień z Badmintonem w Słupcy.