Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damKierownik-Koordynator/Kierowniczka-Koordynatorka robót/budów

Praca - dam

Ogłoszeń: 588

Kierownik-Koordynator/Kierowniczka-Koordynatorka robót/budów

IP: 85.221.236.218Wyświetleń: 19
region: Turek
ENERGO-TRANS-MET Sp. jawna W. Ćwiek i Wspólnicy to Polski wykonawca robót w branży instalacji elektroenergetycznych znany i ceniony w kraju i zagranicą. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy odpowiedniej osoby do długoterminowej współpracy na stanowisku
Kierownik-Koordynator/Kierowniczka-Koo rdynatorka
robót/budów elektroenergetycznych

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. Analiza projektów budowlanych z branży elektroenergetycznej (wysokie i najwyższe napięcia) wraz z wizjami terenowymi.
2. Szczegółowe ustalanie harmonogramu wykonywania poszczególnych robót i dostaw materiałów na teren budowy, raportowanie wykonywanych zadań, nadzór nad terminową realizacją zamówień
3. Nadzór, organizacja, koordynacja prac projektowych w oparciu o wymagania kontraktu, projektu, dokumentacji technicznej, harmonogramów, przepisów, przyjętego budżetu.
4. Nadzorowanie jakości, terminowości, BHP
5. Bieżąca współpraca z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej.
6. Zgłaszanie problemów na budowach, proponowanie rozwiązań i ich wdrażanie
WAŻNE DLA NAS ATRYBUTY KANDYDATA (WSZYSTKIE TAK SAMO ISTOTNE):
1. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w nieograniczonym zakresie
2. Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie wyżej wskazanych obowiązków na stanowisku Kierownika Robót w branży budowlanej przy realizacji projektów z obszaru elektroenergetycznego (projekty liniowe i /lub stacyjne)
3. Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy
4. Umiejętność zarządzania zespołami pracowników budowlanych oraz pracą brygadzistów
5. Gotowość do pracy na terenie całego kraju
6. Prawo jazdy kat. B
CO OTRZYMASZ:
1. Szacunek i uczciwość w relacjach pracownik-pracodawca
2. Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) na podstawie umowy o pracę
3. Swobodę działania w ramach ustaleń pro ...
Dane kontaktowe
Energo-Trans-Met
Przemysłowa 6
Przykona
Turek
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole