Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik Magazynowy

Praca - dam

Ogłoszeń: 578

Pracownik Magazynowy

IP: 77.65.97.224Wyświetleń: 234
region: Konin
Firma STOLPIN poszukuje odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Pracownika Magazynowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za komisjonowanie wysyłek, obsługę magazynów oraz pracę z dokumentacją magazynową. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy magazynowej i chcesz dołączyć do naszego zespołu, ta oferta jest dla Ciebie!
Obowiązki: komisjonowanie i przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami, obsługa magazynów, w tym przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów, praca z dokumentacją magazynową, w tym wprowadzanie danych do systemu, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, kontrola jakościowa i ilościowa towarów, współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów magazynowych.
Wymagania: doświadczenie w pracy magazynowej lub na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera i podstawowych programów magazynowych, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy fizycznej.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy, przyjazne i wspierające środowisko pracy, szkolenia wstępne oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@stolpin.pl W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pracownik Magazynowy".
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie! Czekamy na Twoją aplikację.
Dane kontaktowe
STOLPIN
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole