Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damSpecjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Praca - dam

Ogłoszeń: 578

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

IP: 77.65.97.224Wyświetleń: 23
region: Konin
Firma STOLPIN poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę rynku niemieckiego, w tym za rozwiązywanie problemów technicznych oraz organizację wysyłek. Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim i chcesz dołączyć do naszego zespołu, ta oferta jest dla Ciebie!
Obowiązki: profesjonalna obsługa klientów niemieckojęzycznych, rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez klientów, koordynacja i nadzór nad wysyłkami produktów do Niemiec, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi, współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.
Wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień technicznych w przemyśle meblarskim będzie dodatkowym atutem, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy, przyjazne i wspierające środowisko pracy, szkolenia wstępne oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@stolpin.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim".
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie! Czekamy na Twoją aplikację.
Dane kontaktowe
STOLPIN
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole