Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyMagazynier na sortowni

Oferta pracy

Oferta pracy: Magazynier na sortowni

Szukasz pracy stałej, sezonowej lub dodatkowego zajęcia w godzinach nocnych?
Dołącz do zespołu Ambro! Poszukujemy osób do pracy w magazynie w miejscowości Przykona – praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 20:00–04:00. Zatrudnienie możliwe na stałe, sezonowo lub jako dodatkowe zajęcie.

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • Stałe godziny pracy: 20:00–04:00 (poniedziałek–piątek)
  • Możliwość pracy na część etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Transport z Konina i okolic lub zwrot kosztów dojazdu (preferowany wspólny dojazd)

Czym będziesz się zajmować

  • Załadunkiem i rozładunkiem towarów
  • Obsługą skanera i podstawowymi pracami magazynowymi
  • Dbałością o powierzony sprzęt i jakość pracy

Kogo szukamy

  • Osób sumiennych, odpowiedzialnych i zaangażowanych
  • Doświadczenie magazynowe i/lub uprawnienia na wózek widłowy będą plusem – ale nie są wymagane! Wszystkiego Cię nauczymy

Masz pytania? Chcesz do nas dołączyć?
Skontaktuj się telefonicznie: 691 623 504
CV prześlij na adres: krzysztof.przybylski@ambro.pl

Prosimy o dodanie w przesyłanej aplikacji poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Ambro Express sp. z o.o. sp. k. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole