Nie lubię poniedziałków, czyli warsztaty antywypaleniowe - zapisy
Wyobraźcie sobie taką sytuację: pracujemy od poniedziałku do piątku, a w weekend też musimy pracować – eventy, zaległości, chęć, aby wszystko było idealne… Po takim tygodniu czujemy zmęczenie, niechęć, a być może zauważamy pierwsze objawy wypalenia. Nasze otoczenie, nasz zespół także to odczuwają. Znacie to? Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach!
Prowadzący o szkoleniu:
Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać kreatywną nudę jako narzędzie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem. Zachęcę Was do pobudzania kreatywności w nowych zadaniach lub w tych starych, które nas bardzo męczą. Poszukamy dziurek, przez które uchodzi nasza energia. Odkryjemy ukryte pokłady energii, nauczymy się metod stymulowania skupienia oraz znajdziemy chwilę ciepła i miłości dla siebie.
Będziemy pracować z zadaniami improwizacyjnymi, grami, różnymi technikami relaksacji oraz treningiem skupienia. Postaramy się kreatywnie ponudzić, znaleźć czas i przestrzeń dla siebie, swoich pragnień i emocji.
Dlaczego warto?
Odzyskasz energię i skupienie, dzięki kreatywnym technikom radzenia sobie ze stresem i wypaleniem.
Otworzysz się na nowe pomysły poprzez ćwiczenia improwizacyjne, stymulujące kreatywność.
Znajdziesz czas dla siebie, ucząc się metod relaksacji i dbania o własne potrzeby.
Data: 16 października 2024 roku
Godzina: 10.00-14.00
Miejsce: CKiS-DK Oskard, Aleje 1 Maja 7a, Konin
Zgłoszenie: do 14 października 2024 roku
Koszt udziału: 200 złotych + 23% VAT
O prowadzącym:
Paweł Gębala – mieszkaniec Żabienka, dyrektor Domu Kultury w Strzelnie, szczęśliwy posiadacz akwarium i kilkudziesięciu rybek. Od kilkunastu już lat eksploruje sztuki sceniczne. Grał w teatrze, kabarecie, robił impro. Ukończył kilkanaście kursów: improwizacyjnych (głównie na podstawie amerykańskich technik improwizacyjnych, prowadzone przez warszawską Szkołę Impro), teatralnych (najdłuższy trwał 3 lata) oraz z dziedziny kultury (posiada certyfikat Międzynarodowego Konsultanta Kultury). Od blisko 3 lat eksploruje wykorzystanie improwizacji i gier jako narzędzi szkoleniowych w różnych dziedzinach (np. budowania zespołu, komunikacji czy radzenia sobie ze stresem). Od 2018 do 2022 roku był animatorem w programie Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne, a od 2023 jest mentorem w nowym programie Dom Kultury+ Partnerstwo lokalne. Od 2019 roku pracuje z różnymi grupami senioralnymi w ramach autorskiego kursu Rusz głową! W 2022 był trenerem w programie Konwersja Cyfrowa Domów Kultury. Robi wiele rzeczy na ostatnią chwilę i czasem się spóźnia, ale to go chyba nie wyklucza.
Zapisy:
Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnioną kartę zgłoszenia przesłać na adres e-mail: a.wozniak@ckis.konin.pl w wyznaczonym terminie. Liczba miejsc jest ograniczona.
Po otrzymaniu e-maila potwierdzającego dostępność miejsc, prosimy o dokonanie płatności na wskazane konto. Koszt szkolenia to 200 zł + 23% VAT. Jeśli szkolenie jest finansowane ze środków publicznych, VAT nie jest doliczany.
Cena obejmuje szkolenie oraz serwis kawowy. Płatności można dokonać w kasie CKiS lub przelewem na konto: Santander Bank Polska S.A. 17 1090 1199 0000 0000 1900 2776.
W przypadku rezygnacji ze szkolenia, prosimy o zgłoszenie najpóźniej 5 dni roboczych przed terminem szkolenia. Jeśli rezygnacja nastąpi później lub nie pojawią się Państwo na szkoleniu, wniesiona opłata nie będzie zwracana.
Uwaga! Szkolenie odbywa się stacjonarnie. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Koordynator szkoleń:
Alan Woźniak
CKiS-DK Oskard
Aleje 1 Maja 7a
62-510 Konin
tel. 63 274 66 01
a.wozniak@ckis.konin.pl
Szukasz pracy? Kilkaset aktualnych ofert znajdziesz w naszym serwisie ogłoszeniowym.