Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPolicyjna eskorta do szpitala. Szybka reakcja funkcjonariuszy

Policyjna eskorta do szpitala. Szybka reakcja funkcjonariuszy

Dodano:
Policyjna eskorta do szpitala. Szybka reakcja funkcjonariuszy

Zatrzymaną za przekroczenie prędkości kierującą oplem, policjanci eskortowali do szpitala.

Mundurowi z kolskiej komendy zatrzymali do kontroli kobietę, która jechała zbyt szybko. Okazało się, że kierująca jechała do szpitala. W jej samochodzie siedział syn, który miał poważne problemy z oddychaniem i wymagał natychmiastowej pomocy.

Policjanci bez wahania podjęli decyzję o eskorcie samochodu. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych przeprowadzili pilotaż do najbliższej placówki medycznej.

Weź udział w dyskusji
0/1000
0/28
KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE
Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.
Komentarze
  • 1
  • 2
  • 3
I dobrze wreszcie skończy się mieszkanie letnie co niektórych ,darmowe kąpanie itd,człowiek z daleka płynie i nie ma gdzie zacumować bo przez cały sezon miejsca zajęte przez tych samych
Dodano: Autor: ~ ola
Maja jachty, a płacić za usługi nie chcą. Jakie to typowe dla nowobogackich.....
Dodano: Autor: ~ żenada
W Licheniu maryna za darmo.
Dodano: Autor: ~ Olek
No nie wiem, dla tych co maja kasę to pikuś zapłacić tysiąc czy półtora na miesiąc za zajęcie boksu przy po moście, natomiast panie Zaborowski, co z tymi biedniejszymi dla których marina była jedynym miejscem gdzie mogli trzymać swoje"drobnoustroje" nieraz dorobek całego życia. Marina powstała za pieniążki z Unii i gminy Ślesin i powinna im przede wszystkim służyć, a jak widzę to miejscowi będą stali w "krzaczorach" i niszczyli swój sprzęt w "ciaciarachach" a szlachta będzie uprawiać "jachting" na kei - czyli bawić się, chlać browar i cieszyć się że "skicioki" ze Ślesina zamiast chodników wybudowali....komuś marinę. Ps. Atak na marginesie, jestem ciekaw jakie będą zasady przyznawania miejsc przy kei, np. czy pierwszeństwo będą mieli mieszkańcy Ślesina? członkowie klubów żeglarskich- są ich trzy! . Czy te w formie licytacji...kto da więcej?
Dodano: Autor: ~ kiniu
oszczędzali gdzie się dało, to na jacht się uzbierało
Dodano: Autor: ~ poeta ;)
a ta "maryna" za darmo w Licheniu to ładna chociaż ?
Dodano: Autor: ~ bolek
Dziwny tok myślenia. To molo w Sopocie tez powinno być tylko dla ubogich miejscowych? Są miasta co żyją z turystów, czy nie o to chodzi, żeby na turystach zarobić.
Dodano: Autor: ~ mad
Wyciągi w górach też powinny być za darmo dla górali ? Walnij się w czoło. Po za tym masz miejsca bezpłatne na bulwarze czy w parku. Akurat w Ślesinie takich miejsc nie brakuje. Ale jak Ty chcesz w Marinie żeby znajomi widzieli że masz łódkę to zapłać i po sprawie. Ja nie mam łódki i cieszę się, że będą opłaty dla wszystkich. Gmina zarobi pieniądze, które będzie mogła przeznaczyc np. na ścieżki rowerowe z których będzie mógł skorzystać każdy mieszkaniec. A nie jak z mariny tylko wodniacy.
Dodano: Autor: ~ rowerzysta
brawo narescie bedzie porzadek bo do tej pory to tylko balagan byl z tymi miejscami a slesiniacy zajmowali tylko miejsca bo zwodowal w kietniu i do pazdziernika stala w keyi
Dodano: Autor: ~ wodniak
Prawie prawda. Tylko, że ślesiniaków to tam było 10 %
Dodano: Autor: ~ ślesiniak
  • 1
  • 2
  • 3
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole