Obraźliwe określenia i chamskie bohomazy. Pomóżcie ustalić sprawców!

Wandale zostawili swój ślad na odnowionym moście Bernardynka, łączącym Konin z gminą Ślesin. Oddany do użytku w grudniu zeszłego roku po kapitalnym remoncie, został już "naznaczony".
O zniszczeniach donosi miasto Konin na stronie internetowej i prezentuje zdjęcia bohomazów, które pojawiły się na odnowionych przęsłach. - Wandale postanowili pokorespondować ze światem za pomocą farby. Na przęsłach nowiuteńkiego mostu Bernardynka "opisali" swe bogate życie wewnętrzne albo też to, co o sobie nawzajem myślą. Najczęściej w tym drugim przypadku używali określeń nawiązujących do anatomii – czytamy na miejskiej stronie.
Na murach pojawiły się także obraźliwe i chamskie określenia, których nie widać na zdjęciach. - Bo to "poezja" raczej niskich lotów, a i zasób słownictwa dość skromny. Ze względu zatem na dobro naszych Czytelników obraźliwe określenia "wygumkowaliśmy".
Ten ewidentny akt wandalizmu został zgłoszony na policję. To nie pierwszy raz, gdy niszczone są w ten sposób różne obiekty. Tymczasem miasto szacuje koszty tej głupiej "zabawy" i prosi o wsparcie w ustaleniu sprawców.
Fot. facebook Konin. Tu płynie energia
Pogoda bywa kapryśna – kliknij teraz i sprawdź prognozę, żeby nie dać się jej przechytrzyć!
Komentarze nie na temat są usuwane.