Nowy obiekt 'Bernardynka'!
Materiał promocyjny

W skład obiektu wchodzą sale: bankietowo-weselna (mieści do 160 osób), konferencyjne i szkoleniowe, nowoczesne zaplecze hotelowo-turystyczno-gastronomiczne (hotel, całoroczne domki wypoczynkowe, pole campingowe, namiotowe), drink bar, bilard, a także 13 pomostów wędkarskich, plaża, port jachtowy, parking oraz plac zabaw dla dzieci. Całość jest monitorowana i dobrze oświetlona.
Z uwagi na lokalizację ośrodka gościom umożliwiono również wypożyczanie sprzętu wodnego i turystycznego. Ale to nie wszystko, bowiem w pakiecie otrzymują jeszcze ciszę, spokój i atmosferę wypoczynku. Zatem miejsce to zasługuje w pełni na miano wręcz idealnego na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, wesela albo imprezy okolicznościowe.
A sam budynek? Prezentuje się znakomicie i pachnie jeszcze świeżością, bo – jak usłyszeliśmy – do użytku został oddany w zasadzie kilka dni temu. – Dużą salę bankietową możemy podzielić, dzięki przesuwnym i składanym ścianom, co pozwala dowolnie kształtować przestrzeń, a przygotowywane uroczystości albo spotkania mogą mieć charakter bardziej kameralny. Jest ona również klimatyzowana i dodatkowo zaopatrzona w mechaniczną wentylację nawiewno-wywiewną (rekuperator) z dostępem świeżego, chłodnego lub ciepłego powietrza, co niewątpliwie wyróżnia ten obiekt wśród innych – mówi Piotr Szefliński, właściciel ośrodka „Bernardynka”w Wąsoszach.

Niepowtarzalnego charakteru dodaje sali także ciemny parkiet, który zapewne doskonale sprawdzi się podczas organizowanych zabaw. Zaobserwowaliśmy również wygospodarowane, specjalne miejsca na „wiejską strzechę” czy scenę dla zespołu muzycznego. Jak się dowiedzieliśmy, obiekt jest w pełni przystosowany do realizowania różnych potrzeb klientów, bezpieczny i – co ważne – wyposażony w windę dla osób niepełnosprawnych. – Jeśli zaś chodzi o menu, zamierzamy bazować szczególnie na smacznej kuchni polskiej, choć oczywiście jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Ponadto, kompletując wyposażenie kuchni, dołożyliśmy wszelkich starań, żeby było nowoczesne, stąd nie mogło w niej zabraknąć pieców konwekcyjno-parowych. Dlatego myślę, że różnorodność serwowanych potraw z pewnością zadowoli najbardziej wyszukane gusta smakowe przyjeżdżających do nas gości – przekonuje Piotr Szefliński.
Jednak już teraz – mimo że ośrodek działa dopiero od niedawana – tętni życiem i odpoczywa w nim sporo urlopowiczów z różnych zakątków Polski.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Bernardynka”
Wąsosze k/Konina, 62-561 Ślesin,
tel./faks 63-242-77-96, kom. 512-259-946
www.bernardynka.pl
bernardynka@bernardynka.pl
UWAGA: w piątek 13 lipca zapraszamy na dancing przy muzyce na żywo.
Start godz. 20.00. Wstęp 10 zł za osobę oraz menu z karty.
Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!