Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościHotel Mikorzyn otrzymał Godło Jakości ?Wymarzony Ośrodek Szkoleniowo ? Rekreacyjny?.

Hotel Mikorzyn otrzymał Godło Jakości ?Wymarzony Ośrodek Szkoleniowo ? Rekreacyjny?.

Dodano:
Do konkursu, który zorganizował Instytut Badań nad Jakością Turystyki Data Group zgłosiło się ponad 200 ośrodków z całego kraju. Wszystkie miały trzy lub cztery gwiazdki. Konkurs składał się z trzech etapów.
Pierwsze dwa obejmowały ocenę obiektów na podstawie wyposażenia przystosowanego do obsługi turystyki biznesowej. ? powiedział Tomasz Durkiewicz ? prezes spółki Hutnik.

Do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowało się 10 ośrodków. Tutaj oceniano ośrodki na podstawie opinii gości, którzy w ostatnim czasie przebywali na konferencjach i szkoleniach. Najlepszą ocenę uzyskał Hotel Mikorzyn i otrzymał tytuł Wymarzony Ośrodek Szkoleniowo ? Rekreacyjny.

Ośrodek szkoleniowo ? wypoczynkowy w Mikorzynie przede wszystkim przygotowuje konferencje i szkolenia dla grup zorganizowanych. Ma trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Oferuje zakwaterowanie w 15 pokojach i 25 domkach. Posiada basen, saunę i siłownię.
Weź udział w dyskusji
0/1000
0/28
KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE
Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.
Komentarze
guzik prawda, kiedys chciałem kort zarezerwować to mnie przełączali i przełączali, w końcu powiedzieli ze korty są w remoncie. buraki i tyle
Dodano: Autor: ~ pan marchewa
jak sobie pomyślę, ile ciężkiej kapuchy utopiono w tym ośrodku, który przynosi same straty, to mi sie nóż w kieszeni otwiera
Dodano: Autor: ~ nikt
Korty zarezerwowane wczesniej potrafią odmówić po przyjeździe klienta do Mikorzyna, bo akurat jakaś firma rezerwuje cały ośrodek na popijawę. Nawet nie raczą powiadomić wcześniej. Czystość szczególnie nawierzchni na kortach jak w Polsce C, maź taka, że można szpagat zrobić (stan na koniec września). W restauracji kelnerzy jak muchy w smole. Dobry ośrodek w stanie podobnym do naszej gospodarki.
Dodano: Autor: ~ jjjj
nowi ludzie a coraz gorzej!! jeszcze 2 lata temu bylo duzo lepiej!!!!
Dodano: Autor: ~ ooooO
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole