Dzień z eKRUS. „Założenie profilu jest bardzo proste”


W konińskiej Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na starówce trwa „Dzień z eKRUS”. Inicjatywa została skierowana do rolników, którzy mieli okazję, by zapoznać się z działaniem portalu. Okazuje się, że jest bardzo prosty w obsłudze i pomoże w załatwieniu wielu spraw bez wychodzenia z domu.
Gości przywitała Justyna Borczyńska, kierownik placówki terenowej, która promowała usługę „e-KRUS”. Podczas spotkania rolnicy mieli okazję poznać korzyści wynikające z korzystania z portalu, zadać pytania dotyczące swoich indywidualnych spraw, dostępnych po zarejestrowaniu konta, a także prześledzić historię swojego ubezpieczenia w Kasie. Okazało się, że obsługa panelu jest prosta i intuicyjna. Co z pewnością cieszy, bo każdy dysponuje ograniczoną ilością czasu. Dzięki eKRUS nie trzeba będzie specjalnie przyjeżdżać do urzędu i stać w kolejce, żeby cokolwiek załatwić. Od tego właśnie jest ten portal. – Chcemy podnosić jakość swoich usług, a także wychodzić naprzeciw państwa oczekiwaniom. Wciąż pracujemy nad udoskonaleniem portalu i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dzięki niemu będziecie mogli załatwić jeszcze więcej spraw – zachęcała Maria Domańska, kierownik organizacyjny KRUS.
Jedną z pierwszych osób, która postanowiła założyć swój profil był pan Dominik. – To było bardzo proste. Jak ktoś wcześniej miał do czynienia z innymi tego typu aplikacjami, to bez problemu sobie poradzi – ocenił.
Dodatkowo w KRUS-ie na przybyłych rolników czekał ekspert, a każdy, kto założył konto w eKRUS wziął udział w losowaniu nagród.
Dziękujemy za Twoją obecność. Obserwuj nas w Wiadomościach Google, aby być na bieżąco.
Komentarze nie na temat są usuwane.