Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyMonter instalacji fotowoltaicznych

Oferta pracy

Firma ecoenergy zatrudni monterów do pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach skośnych i płaskich, a także na fasadach i gruncie,
  • montaż wielkopowierzchniowych instalacji na halach i farmach fotowoltaicznych,
  • montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne,
  • planowanie, prowadzenie i montaż tras kablowych,
  • wykonanie czynności niezbędnych przy montażu paneli fotowoltaicznych,
  • montaż falowników i urządzeń magazynujących,
  • uruchomienie oraz konfiguracja instalacji fotowoltaicznych oraz aplikacji,
  • konserwacja i kontrola istniejących instalacji fotowoltaicznych,
  • pomoc przy montażu pomp ciepła.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi budowlanych (wiertarki, wkrętarki, szlifierki itp.),
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • brak lęku wysokości.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w trybie jednozmianowym,
  • pracę w polskim zespole przy ciekawych projektach,
  • możliwości rozwoju,
  • odzież i narzędzia do pracy.

Praca możliwa od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 533 154 458 lub 531 518 406 oraz o wysłanie CV na adres: biuro@ecoenergy24.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole