Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyMłodszy specjalista ds. analiz i kontrolingu

Oferta pracy

Grupa Aptek PRIMA - to jedna z wiodących sieci aptecznych w Polsce, łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Obecnie w skład Grupy wchodzi ponad 200 aptek zlokalizowanych w 16 województwach, zatrudniamy ponad 750 pracowników.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ I KONTROLINGU
Miejsce pracy: Konin
(prraca stacjonarna)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy
  • analizowanie rentowności według produktów, regionów, kontrahentów
  • rozliczanie systemów premiowych
  • budowa i utrzymanie narzędzi oraz procesów analizy danych

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość programu MS Excel – warunek konieczny
  • umiejętność pracy z danymi oraz prezentacji wniosków z nich płynących
  • łatwość przyswajania wiedzy
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, dokładność w realizacji zadań

Firma uferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o określonej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej Lux Med
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i Twojej rodziny
  • premię świąteczną
  • rabat na zakup produktów
  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • atmosferę wsparcia i życzliwość

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

CV prosimy przesyłać na adres: kontroling@aptekiprima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest GAP Administracja Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GAP Administracja sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.”

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole