Kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Zobacz, kto się zgłosił! [PEŁNE LISTY]
Rzgów
Kandydaci na wójta:
Grzegorz Matuszak (KWW Grzegorza Matuszaka "Jedność Gminy")
Kandydaci do Rady Gminy Rzgów:
Okręg nr 1 (Sołectwa: Goździków, Świątniki)
Roman Jakubowicz (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Łukasz Janiak (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Okręg nr 2 (Część sołectwa Rzgów: Rzgów-ul. Łąkowa, pl. Plac Stuczyńskich, miejscowość Rzgów Drugi)
Jacek Borowski (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Arkadiusz Myśliński (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Okręg nr 3 (Cześć sołectwa Rzgów: Rzgów-ulice: Adama Asnyka, Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego, Konińska, Miłosza, Reymonta, Szymborskiej, Szkolna, Ogrodowa, Zagórowska, Targowa)
Wiktor Nawrocki (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 4 (Sołectwo Modła: Modła)
Grzegorz Gorzelańczyk (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Adam Kin (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Okręg nr 5 (Sołectwa: Branno, Kowalewek)
Kamila Depczyńska (KWW Razem Dla Lepszej Gminy Rzgów)
Mirosław Kubacki (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 6 (Część sołectwa Sławsk: Sławsk od nr 1 do nr 74B oraz ul. Rzeczna)
Natalia Gwiaździńska (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Mirosław Kozłowski (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 7 (Część sołectwa Sławsk: Sławsk od nr 75 do nr 148A)
Wiesław Czaja (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 8 (Część sołectwa Sławsk: Sławsk od nr 149 do nr 225)
Zofia Kruszyńska (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Janusz Olejnik (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Okręg nr 9 (Część sołectwa Sławsk: Sławsk-ulice: Brzozowa, Jaśminowa, Klonowa, Konińska, Leśna, Lipowa, Na Wzgórzu, Okólna, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Zielona, Wiśniowa, Szyszkowa, Kasztanowa)
Andrzej Nagórny (KKW Lewica)
Janusz Nowak (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Michał Pawlak (KKW Koalicja Obywatelska)
Okręg nr 10 (Sołectwo Grabienice: Grabienice, Mądroszki)
Tadeusz Antczak (KKW Lewica)
Szymon Fabisiak (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Dominika Krysińska (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 11 (Sołectwa: Bożatki, Kurów)
Monika Kowalczewska (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 12 (Sołectwo Błonice: Błonice ; Sołectwo Bobrowo: Bobrowo, Wojciechowo ; Sołectwo Witnica: Witnica)
Paweł Woźniak (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 13 (Sołectwo Osiecza: Osiecza Pierwsza, Osiecza Druga od nr 1 do nr 16A)
Jan Gośka (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Michał Rek (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Przemysław Woźniak (KWW Przemysława Woźniaka)
Okręg nr 14 (Sołectwa: Babia, Barłogi, Dąbrowica, Zastruże)
Arkadiusz Janczak (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Karol Olek (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)
Okręg nr 15 (Sołectwo Osiecza Druga: Osiecza Druga od nr 17 do nr 41 ; Sołectwo Zarzew: Zarzew, Józefowo ; Sołectwo Zarzewek: Zarzewek)
Anna Szymczak (KWW Aktywni Dla Gminy Rzgów)
Kazimierz Ziółkowski (KWW Grzegorza Matuszaka „Jedność Gminy”)